Brązowe medalistki U-13 nagrodzone
Lepszego klimatu do odbioru nagród wyobrazić sobie nie można było. W przerwie meczu reprezentacji U-14 Polska – Ukraina, przy wypełnionym na biało-czerwono stadionie, brązowe medalistki Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich U-13 młodziczek w sezonie 2017/18 odebrały upominki przygotowane przez Podkarpacki ZPN.
Reprezentacja Polski zagrała w Boguchwale na „6”!
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 14 pokonała w Boguchwale Ukrainę 6:0 w rozegranym w sobotę towarzyskim meczu międzypaństwowym. Przy wypełnionych trybunach biało-czerwoni wypunktowali rywali i odnieśli zasłużone zwycięstwo.
Kolejny mecz międzypaństwowy w naszym regionie! Polacy zagrają w Boguchwale.
Już 6 października (sobota) kolejna generacja młodych piłkarzy zacznie grę w barwach Polski na arenie międzynarodowej. W towarzyskim spotkaniu przeciwko rówieśnikom z Ukrainy, biało-czerwone stroje po raz pierwszy założą chłopcy z rocznika 2005, prowadzeni przez trenera Bartłomieja Zalewskiego. Mecz odbędzie się na IzoArenie w Boguchwale.
Sprawdź gdzie zawitają trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Nowy projekt PZPN, który ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów zawita do kolejnych powiatów w naszym województwie.
Rewolucja w badaniach piłkarzy
Z inicjatywy Prezesa Podkarpackiego ZPN – Mieczysława Golby – Senatora RP w dniu 3 września br. w Ministerstwie Zdrowia doszło do spotkania, którego tematem było wydłużenie okresu badań dla zawodników – amatorów.
RODO
25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Twoje dane oraz jakie prawa gwarantuje Ci nowe prawo.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

XIX edycja Turnieju Tymbarku

tymbark plakat

RUSZA MOBILNA AMO

mamo1

Obsada sędziowska

obsada

Ubezpieczenie

ubezp

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

podkarpacki zpn

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje o nowych terminach zaległych meczów: 

III LIGA

 

XVIII kolejka rozgrywek:

Stal Rzeszów S.A. – Wiślanie Jaśkowice 18.04  g. 16:00

Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz 18.04   g. 16:00

MKS Trzebinia - Chełmianka Chełm  11.04  g. 16:00

Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 18.04 g. 16:00

JKS Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 18.04 g. 16:00

Unia Tarnów – Avia Świdnik 18.04 g. 16:00

Karpaty Krosno – Kszo Ostrowiec Św. 18.04 g. 16:00

Podlasie Biała Podlaska – Resovia Rzeszów 18.04 g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A 16.05 g. 17:00

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin S.A.  16.05 g. 17:00

Kszo Ostrowiec Św. – Unia Tarnów 16.05 g. 17:00

Avia Świdnik – JKS Jarosław 16.05 g. 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce 16.05 g. 17:00

Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim 16.05 g. 17:00

Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice 16.05 g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik   06.06     g. 17:30

JKS Jarosław – Kszo Ostrowiec Św.     06.06     g. 17:30

Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska     06.06     g. 17:30

 

IV LIGA

XVIII kolejka rozgrywek:

LKS Pisarowce - Igloopol Dębica     18.04     g. 16:00

Wisłok Wiśniowa - Granica Stubno    18.04     g. 16:00

Wisłok Strzyżów - Błękitni Ropczyce  18.04     g. 16:00

Polonia Przemyśl- KS Wiązownica      18.04     g. 16:00

Izolator Boguchwała -Unia Nowa Sarzyna   18.04     g. 16:00

Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa    18.04     g. 16:00

Sokół Nisko - Piast Tuczempy  18.04     g. 16:00

Głogovia Głogów Młp. - Ekoball Sanok    18.04     g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Głogovia Głogów Młp. – LKS Pisarowce    16.05     g. 17:00

Sokół Nisko – Ekoball Sanok   16.05     g. 17:00

Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica    04.04     g. 17:00

Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała   16.05     g. 17:00

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl  16.05     g. 17:00

Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Strzyżów      16.05     g. 17:00

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa     16.05     g. 17:00

Granica Stubno - Igloopol Dębica   16.05     g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce   06.06     g. 17:30

Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno  06.06     g. 17:30

Wisłok Strzyżów – KS Wiązownica    06.06     g. 17:30

Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa    06.06     g. 17:30

Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy     06.06     g. 17:30

W przypadku gdy dwa kluby ustalą wspólnie inny termin rozegrania przełożonych meczów niż podane powyżej prosimy o poinformowanie organu prowadzącego rozgrywki oraz dokonanie zmian w systemie Extranet zgodnie z postanowieniami Regulaminu Rozgrywek IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2017/2018.

 

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica