Podkarpacki ZPN wspiera nowe kluby
14 nowych klubów, które przystąpiło w poczet członków Podkarpackiego ZPN w minionym roku, odebrało wczoraj, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, komplety strojów ufundowanych przez Zarząd naszego stowarzyszenia. Podczas spotkania przedstawiono również szczegóły dotyczące turnieju UEFA Development U-16, a także podsumowano rozgrywki UEFA Regions Cup.
Bezbramkowy remis z Mistrzem Europy.
W drugim spotkaniu Turnieju Finałowego krajowych rozgrywek UEFA Regions Cup Podkarpacki ZPN zremisował bezbramkowo z Dolnośląskim ZPN i wciąż zachowuje szanse na końcowy tryumf. Ostateczne decyzje zapadną w niedzielę podczas ostatniego dnia zmagań. W drugim meczu Kujawsko – Pomorski ZPN rozgromił Mazowiecki ZPN 9:0.
Podkarpacki ZPN zaczyna od zwycięstwa.
Skromną, jednobramkową wygraną rozpoczęli nasi zawodnicy Turniej Finałowy rozgrywek UEFA Regions Cup. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego i Michała Szymczaka pokonali na inaugurację zmagań Mazowiecki ZPN 1:0, a zwycięską bramkę zdobył w 12 minucie Sebastian Pawlak. W drugim dzisiejszym spotkaniu Kujawsko – Pomorski ZPN zremisował z Dolnośląskim ZPN 1:1.
UEFA Regions Cup. Podkarpacki ZPN rozpoczyna walkę o Mistrza Polski.
Reprezentacja UEFA Regions Cup Podkarpackiego ZPN dotarła już do Bydgoszczy, gdzie jutro rozpocznie walkę w Turnieju Finałowym 12. edycji tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z reprezentacją Mazowieckiego ZPN-u, następnie z Dolnośląskim ZPN – aktualnym Mistrzem Europy tych rozgrywek, a turniej zakończą zmagania z gospodarzami – Kujawsko – Pomorskim ZPN. Mecze odbędą się na sztucznych boiskach Chemika oraz KKP Bydgoszcz.
Oto laureaci Podkarpackiej NIKE 2019

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

ZAPRASZAMY !!!

 PLAKAT

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 30.05.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

4a

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów triumfowała w tegorocznym wojewódzkim finale Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w kategorii wiekowej U-12. Drużyna z Rzeszowa pokazała się z bardzo dobrej strony, grając niezwykle efektowną i ofensywną piłkę. Wystarczy nadmienić, że zaaplikowała swoim rywalom aż 23 bramki! Co ciekawe obsada finału była identyczna jak przed rokiem, ale tym razem to młodzi piłkarze z Hetmańskiej okazali się najlepsi i wywalczyli awans do finału krajowego.

Osiem drużyn z całego Podkarpacia pojawiło się w poniedziałek 3 lutego w Hotelu Arłamów, gdzie rozegrany został wojewódzki finał Turnieju o Puchar Prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka. Turniej poprzedziły trzy turnieje eliminacyjne w Brzozowie, Dębicy oraz Kielnarowej. Poziom jak zwykle był niezwykle wysoki i do samego końca ciężko było wytypować faworyta tych rozgrywek.

2a

W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na dwie grupy:

Grupa A:

AP Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg

Grunwald Budziwój

Stal Rzeszów

Grupa B:

Beniaminek Krosno

Orlik Przemyśl

SMS Rzeszów

DAP Dębica

3a

Po zaciętej rywalizacji z grup awansowali z pierwszych miejsc Stal Rzeszów (grupa A) i SMS Rzeszów (grupa B) oraz z drugich miejsc Siarka Tarnobrzeg (grupa A) i DAP Dębica (grupa B).

W półfinałach rozgrywek zdecydowane zwycięstwa odnieśli triumfatorzy grup. SMS Rzeszów 4-0 pokonał Siarkę Tarnobrzeg, a Stal Rzeszów aż 8-2 DAP Dębica.

1a

W meczu o trzecie miejsce górą była Siarka, która pokonała bardzo walecznych i ambitnych kolegów z Dębicy.

W wielkim finale emocji nie brakowało, wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a ostatecznie padło aż 10 bramek. Na początku spotkania na dwubramkowe prowadzenie wyszli zawodnicy SMS Rzeszów. Stal jednak nie odpuszczała i najpierw wyrównała na 2-2, a później wyszła na prowadzenie 4-2! Zawodnicy SMS-u pokazali jednak, że w finale nie znaleźli się przez przypadek i wyrównali wynik na 4-4. To do Stali jednak należało ostatnie słowo, zdobyli oni dwie szybki bramki i przypieczętowali zwycięstwo. Trzeba dodać, że przed rokiem również w finale spotkały się Stal z SMS-em. Tym razem, Stalowcy odrobili lekcję sprzed roku i mogli cieszyć się z upragnionego awansu, a najbardziej chyba Karol Delikat, dla którego była to już trzecia próba wywalczenia przepustki na krajowy finał.

Klasyfikacja końcowa:

1.         Stal Rzeszów

2.         SMS Rzeszów

3.         Siarka Tarnobrzeg

4.         DAP Dębica

Najlepszy Strzelec: Bartosz Korfanty (Stal Rzeszów)

Najlepszy Bramkarz: Mateusz Grodzki (Stal Rzeszów)

MVP: Mateusz Leniart (SMS Rzeszów)

5a

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica