Od soboty mecze bez udziału publiczności
W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia od dnia 17.10.2020 roku wszystkie mecze piłki nożnej odbywają się bez udziału publiczności.
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo przedstawicieli klubów oraz sytuację epidemiczną w naszym kraju (żółta strefa w Rzeszowie), Biuro Podkarpackiego ZPN wstrzymuje do odwołania przyjmowanie interesantów bezpośrednio w siedzibie przy al. Gen. Okulickiego 18 oraz oddziałach Biura w Jarosławiu, Krośnie oraz Stalowej Woli. Wszelkie sprawy należy załatwiać drogą mailową lub telefoniczną.
NABÓR NA KURSY
Odpowiadając na zapotrzebowanie klubów Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozpoczyna nabór na kursy. Po raz pierwszy organizowane będą kurs kierownika ds. bezpieczeństwa imprez masowych (bez podwyższonego ryzyka) oraz stewardów (profesjonalnych służb porządkowych). Ponadto tradycyjnie zorganizowane zostaną również szkolenia dla spikerów (IV ligi i niższych klas) osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

mailing promocja NNW PZU 10zl

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

PLAKAT turniej FIBRAIN CCC Rzeszów 

W środę 14 października 2020 w dzień nauczyciela na stadionie miejskim w Rzeszowie odbędą się kwalifikacje międzynarodowego turnieju piłkarskiego FIBRAIN CCC U9 & U10 TOURNAMENT, którego europejski finał zostanie rozegrany w lutym 2021 w Portugalii. Do udziału w imprezie można zgłaszać zespoły U-9 i U-10 z miejscowości mających mniej niż 100 000 mieszkańców.


Turnieje kwalifikacyjne zostaną rozegrane w siedmiu miastach. Oprócz Rzeszowa młodzi piłkarze będą grali w: Szczawnie Zdrój, Bochni, Szczecinie, Grudziądzu, Rzeszowie, Kielcach i Czeladzi. Zwycięzcy tych zawodów wywalczą prawo udziału w krajowym finale, który odbędzie się 7 listopada 2020 na obiektach Ślęzy Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska walka toczyć się będzie o wyjazd do Portugalii, gdzie w dniach 15-17 lutego 2021 zostanie rozegrany turniej finałowy. Impreza odbędzie się w mieście Seixal.

Do rywalizacji można zgłaszać wszystkie zespoły - klubowe (z miast liczących poniżej 100 000 mieszkańców), podwórkowe, szkolne itp.

Główną ideą jest promocja i wyszukanie utalentowanych zawodników z wsi i małych miast (do 100.000 mieszkańców). Rzeszowski turniej objął swoim patronatem Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Dla uczestników turnieju w Rzeszowie organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody:

  1. Najlepszy zawodnik z każdego zespołu otrzymuje piłkę SELECT
  2. Najlepszy zespół w każdej z kategorii wygrywa:
  • komplet koszulek piłkarskich SELECT
  • bezpłatne bilety lotnicze na obóz w Portugalii dla 16 osób [2 trenerów + 14 zawodników]
  • udział w turnieju finałowym we Wrocławiu

Ponadto wśród trenerów z zespołów biorących udział w turnieju będzie losowany wyjazd na bezpłatny staż/konferencję trenerską w Portugalii !

Rejestracja uczestników turnieju prowadzona jest drogą elektroniczną. Formularze zgłoszeniowe są dostępne : https://forms.gle/jMNF3xgLpExv3hoc7. Szczegółowe informacje w załączniku na plakacie oraz pod numerami telefonów: 694 421 646 i 508 857 707.               

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica