Zaświadczenia o uczestnictwie w rozgrywkach ligowych dzieci i młodzieży
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniu 29 grudnia 2020 roku Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła Uchwałę, na mocy której PZPN upoważnił Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do wystawiania w sezonie 2020/2021 z upoważnienia PZPN, dokumentów potwierdzających członkostwo klubów w danym wojewódzkim ZPN-ie i PZPN oraz ich uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, zgodnie z postanowieniami Uchwały Zarządu PZPN nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.
Online też się można szkolić!
W zmienionej niż dotychczas formule, w minioną sobotę (19.12) odbyła się kolejna konferencja dla trenerów.
List Prezesa do Działaczy
Rok 2020, który dobiega końca, był dla nas wszystkich czasem trudnym i niepewnym – innym od wszystkich. Nasze poczucie wspólnoty zostało poddane próbie. To czas, w którym wyjątkowo potrzebowaliśmy wzajemnego zrozumienia, wsparcia i solidarności.
Beniaminek Krosno najlepszą drużyna Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu chłopców z rocznika 2009/2010
Po rozegraniu czterech turniejów eliminacyjnych, przyszedł czas na moment decydujący, który wyłoni Mistrza Podkarpacia w futsalu. Z uwagi na obostrzenia covidowe nastąpiła zmiana miejsca rozegrania finału z Arłamowa do Krosna. Do finału przystąpiło dziewięć drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W wielkim finale ostatecznie znalazły się takie drużyny jak Stal Rzeszów, Beniaminek Krosno oraz SMS Rzeszów. Najlepszą drużyną w całym turnieju finałowym został Beniaminek Krosno, który wygrał wszystkie mecze tego dnia.
Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN U-12 i U-11
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, o organizacji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach wiekowych U-12 i U-11. Podkarpacki ZPN do dnia 31 stycznia musi wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy będą uczestniczyć w Turnieju Finałowym organizowanym przez PZPN w Warszawie

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Biuletyn "Podkarpacka Piłka"

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

promocja wzpn styczen 2021

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

IMG 1045 Konferencja 1

W zmienionej niż dotychczas formule, w minioną sobotę (19.12) odbyła się kolejna konferencja dla trenerów. Jako Wydział Szkolenia i Rada Trenerów Podkarpackiego ZPN nie zostawiliśmy trenerów bez możliwości doszkolenia się końcem roku mimo trwającej pandemii, a co za tym idzie z zastosowaniem różnego rodzaju obostrzeń sanitarnych i po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy o organizacji corocznej konferencji – tym razem za pośrednictwem środków komunikacji zdalnej. Konferencje online, pomimo braku kontaktu bezpośredniego, dają nowe możliwości.
Miłosz Stępiński prowadził wykład ze Szczecina, Anna Ussorowska z Gdańska, koledzy z Asystenta Trenera – obsługujący technicznie konferencję – z Warszawy,
a my z Rzeszowa. Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba, otwierając konferencję podkreślił szczególną rolę, jaką odgrywa trener w właściwym wychowaniu młodego społeczeństwa oraz jak funkcjonuje Związek w czasach pandemii.

IMG 1038 konferencja II 1

Prelegentami podczas konferencji byli Anna Ussorowska – psycholog sportowy współpracująca z reprezentacjami PZPN, która w ciekawy sposób przedstawiła, jakie zagrożenia związane ze stresem dotyczą pracy trenera, a także Miłosz Stępiński – trener reprezentacji Polski kobiet A, który swoje wystąpienie poświęcił tematyce obrony w systemie 1-3-5-2.

Odbiór konferencji mimo zastosowania technologii online był przez 500 trenerów z całej Polski bardzo dobry o czym świadczyły wpisy na czacie, wiadomości SMS oraz maile. Bardzo się cieszymy, że nasz Związek jest obok Wielkopolskiego ZPN i Warmińsko-Mazurskiego ZPN prekursorami w organizacji konferencji w formule online. W planach mamy kolejne konferencje:

02.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Jarosław 2021

09.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Krosno 2021

16.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Dębica 2021

23.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Stalowa Wola 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału trenerów, przecież – jak pokazała sobotnia konferencja – online również można się szkolić!

Trener Koordynator

Podkarpackiego ZPN

Henryk Rożek