UEFA Regions Cup. Podkarpacki ZPN rozpoczyna walkę o Mistrza Polski.
Reprezentacja UEFA Regions Cup Podkarpackiego ZPN dotarła już do Bydgoszczy, gdzie jutro rozpocznie walkę w Turnieju Finałowym 12. edycji tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z reprezentacją Mazowieckiego ZPN-u, następnie z Dolnośląskim ZPN – aktualnym Mistrzem Europy tych rozgrywek, a turniej zakończą zmagania z gospodarzami – Kujawsko – Pomorskim ZPN. Mecze odbędą się na sztucznych boiskach Chemika oraz KKP Bydgoszcz.
Oto laureaci Podkarpackiej NIKE 2019
XVIII Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2019
Trwają ostatnie przygotowania do magicznego, piątkowego wieczoru. Pomimo drobnego zawirowania związanego z utratą części oszczędności ulokowanych na kontach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, ostatecznie XVIII Gala Piłkarska „Podkarpacka NIKE 2019” odbędzie się tradycyjnie w Hotelu Łańcut. Duże słowa podziękowania należą się sponsorom, dzięki którym organizacja wydarzenia jest możliwa.

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

ZAPRASZAMY !!!

 PLAKAT

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 30.05.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

Zestawienie tabel rozgrywkowych po sezonie 2014/15
TRZECIA LIGA PODKARPACKO-LUBELSKA

    Razem U siebie Na wyjeździe
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki
1 Stal Rzeszów 34 73 21 10 3 84:29 12 4 1 54:12 9 6 2 30:17
2 Karpaty Krosno 34 72 22 6 6 57:28 12 3 2 32:10 10 3 4 25:18
3 Resovia Rzeszów 34 70 20 10 4 55:21 12 5 0 34:9 8 5 4 21:12
4 Motor Lublin 34 70 21 7 6 78:33 12 4 1 47:20 9 3 5 31:13
5 Orlęta Radzyń Podlaski 34 54 14 12 8 49:33 10 4 3 28:13 4 8 5 21:20
6 Sokół Sieniawa 34 50 14 8 12 48:40 9 4 4 30:18 5 4 8 18:22
7 Chełmianka Chełm 34 49 12 13 9 41:31 8 3 6 29:20 4 10 3 12:11
8 Wólczanka Wólka Pełkińska 34 48 13 9 12 67:70 8 5 4 34:30 5 4 8 33:40
9 Izolator Boguchwała 34 47 13 8 13 49:37 8 3 6 31:17 5 5 7 18:20
10 Avia Świdnik 34 44 11 11 12 46:44 6 6 5 25:21 5 5 7 21:23
11 JKS Jarosław 34 40 11 7 16 36:50 5 7 5 21:21 6 0 11 15:29
12 Orzeł Przeworsk 34 40 9 13 12 35:45 4 7 6 14:19 5 6 6 21:26
13 Lublinianka Lublin 34 36 8 12 14 38:45 6 3 8 20:17 2 9 6 18:28
14 Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 34 7 13 14 30:48 5 8 4 17:14 2 5 10 13:34
15 Stal Kraśnik 34 33 10 3 21 40:53 7 2 8 27:19 3 1 13 13:34
16 Podlasie Biała Podlaska 34 30 7 9 18 32:69 3 6 8 20:29 4 3 10 12:40
17 Hetman Żółkiewka 34 28 7 7 20 38:79 4 4 9 16:27 3 3 11 22:52
18 Wisłoka Dębica 34 18 4 6 24 19:87 1 4 12 8:39 3 2 12 11:48


Zgodnie z regulaminem rozgrywek III ligi podkarpacko-lubelskiej na sezon 2014/15
- zespół, który zajął 1. miejsce uzyskał prawo udziału w barażach o awans do II ligi
- zespoły, które zajęły miejsca 14., 15., 16., 17., 18. spadają do właściwej terytorialnie IV ligi
- zespół, który zajął miejsce 13. spada do właściwej terytorialnie IV ligi w przypadku nie uzyskania awansu do II ligi przez mistrza III ligi podkarpacko-lubelskiej

 

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica