1A 2a 32 4 5 6
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, tel: 17 853 43 25, fax: 17 853 43 30, e-mail: podkarpacki@zpn.pl
KONTO: Podkarpacki Bank Spółdzielczy 35 8642 1126 2012 1134 8953 0001
 1   2   kurs spikerow mini 

   trenerzy    

 

KOMUNIKATY DLA TRENERÓW

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że procedurę wydawania licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach PZPN i ZPN regulują nowe uchwały Zarządu PZPN, które weszły w życie 24 czerwca 2014, tj:  

•           nr VI/115 z dnia 24.06.2014 roku w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłki nożnej Ekstraklasy, I, II, III ligi, Centralnej Ligi Juniorów, Ekstraklasy Futsalu mężczyzn i Ekstraligi kobiet, oraz                                                                                                                                  

•           nr VI/116 z dnia 24.06.2014 roku w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów IV ligi mężczyzn, I ligi kobiet, I ligi Futsalu mężczyzn i kobiet oraz niższych lig i klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, seniorek, młodzieżowych i dziecięcych.

Treści tych uchwał są dostępne na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej wyraźnie podkreśla, że zgodnie z treścią tych uchwał a także w związku z obecną sytuacją prawną powstałą po wejściu w życie ustawy z dnia 13.06.2013 deregulującą zawód trenera piłki nożnej, Polski Związek Piłki Nożnej nie honoruje żadnych dyplomów (instruktora czy trenera piłki nożnej), wydawanych absolwentom kursów rozpoczętych po 23 sierpnia 2013 roku, organizowanych przez jakiekolwiek instytucje spoza struktur PZPN, na podstawie których uczestnicy tych kursów chcieliby ubiegać się o licencję trenerską PZPN uprawniającą do prowadzenia drużyn piłkarskich występujących w rozgrywkach organizowanych przez wojewódzkie Związki Piłki Nożnej i PZPN.

***

TRENERZY I INSTRUKTORZY PIŁKI NOŻNEJ
Kluby Podkarpackiego ZPN
Wnioski o licencje trenerskie, (pierwszy termin) należy składać do dnia 15 lipca 2014 r. (posiedzenie Komisji Licencji Trenerskich) oraz do dnia 6 sierpnia 2014 r. (drugi termin). Wnioski złożone w w/w terminach będą rozpatrywane w trybie zwyczajnym.
Wnioski o licencje złożone po 6 sierpnia 2014 r. będą potraktowane jako złożone w terminie nadzwyczajnym, co wiąże się z opłatami wynikającymi z § 15 Uchwały nr VI/116 z dnia 24 czerwca 2014r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

***

Trener Koordynator Podkarpackiego ZPN Henryk Rożek informuje, że są jeszcze wolne miejsca na ostatni kurs UEFA C organizowany w przerwie zimowej, który rozpoczyna się 28 lutego 2015 r. w Rzeszowie.

Więcej informacji: Henryk Rożek tel. 505272704 po godz. 14.00, lub e-mail: henrozek@gmail.com

 

plakat orliki rzeszow 426x60001-00   ulotka orliki rzeszow 210x14801-00   ulotka orliki rzeszow 210x14802-00

Lista osób zakwalifikowanych do Akademii Młodych Orłów:

Relacja Wideo z Otwarcia Akademii młodych Orłów - Rzeszów 29.09.2014 

Akademia Młode Orły to najlepsze źródło pozyskiwania adeptów piłki nożnej w Polsce, gdzie wiedza i doświadczenie idzie w parze z szacunkiem dla młodego człowieka i jego talentu.Funkcjonowanie Akademii w Rzeszowie finansowane jest przez Polski Związek Piłki Nożnej, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej oraz Miasto Rzeszów. Udział dzieci w Akademii jest całkowicie bezpłatny. W Akademii mogą uczestniczyć zarówno dzieci zrzeszone w Klubach Sportowych, jak i dzieci przynależności klubowej nie posiadające.  Akademia Młode Orły nie ma na celu konkurowania z lokalnymi klubami,szkółkami bądź akademiami a jedynie poprawę ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, popularyzacje wśród nich piłki nożnej a w konsekwencji podniesienie poziomu polskiej piłki(dlatego dzieci mogą brać udział w zajęciach zarówno tych w klubie jak i w Akademii Młodych Orłów)

Czytaj wiecej

Komunikat biura

2

kurs spikerow mini

1

pliki

Wszystkie Ligi Podkarpackie

Untitled-2

 

Ostatnio w biuletynie

filler image

 Zapraszamy do pobrania aktualnego wydania biuletynu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Szkolenie spikerów

05-05-2015

Szkolenie spikerów

W dniu 30 kwietnia w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej odbyło się szkolenie dla spikerów klubów podkarpackich  występujących w II, III i IV lidze. Szkolenie miało charakter warsztatów i było skierowane dla osób posiadających odpowiednie uprawnienia. Wiceprezes Podkarpackiego ZPN Marek Hławko oraz obecni prelegenci omówili zadania spikera podczas zawodów piłkarskich. Szkolenie było jednym z etapów cyklicznych szkoleń, które... Zobacz więcej

Brązowe medale dla dziewcząt z Podkarpacia - U-12

03-05-2015

Brązowe medale dla dziewcząt z Podkarpacia - U-12

Finał finałów XV edycji Turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku został rozegrany na Stadionie Narodowym. W meczu o trzecie miejsce w kategorii U-12, po niezwykle wyrównanym meczu, brązowe medale wywalczyły zawodniczki z Podkarpacia pokonując rywalki z woj. łódzkiego 1:0. Bramkę zdobyła Aleksandra Czubat.

Przez trzy dni 16 ekip w czterech kategoriach wiekowych, czyli 768 młodych sportowców... Zobacz więcej

Turniej o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion" - dzień drugi

01-05-2015

Turniej o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion" - dzień drugi

Ze zmiennym szczęściem grały nasze drużyny w drugim dniu turnieju. Dziewczęta w kategorii wiekowej U-12 wywalczyły prawo gry o brązowy medal i w sobotę zagrają na Stadionie Narodowym.

-To rozwojowy zespół. Kilka zawodniczek z tej drużyny jest o rok młodsza i już deklarują walkę o medale w kolejnej edycji turnieju - powiedział trener Michał Czubat.

Chłopcy... Zobacz więcej

Turniej o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion"

30-04-2015

Turniej o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion"

Rozpoczęła się już XV edycja tego popularnego turnieju dla dzieci. Drugi rok z rzędu o tytuły rywalizują zawodnicy i zawodniczki w dwóch kategoriach wiekowych U-10 i U-12. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane na stadionie warszawskiej Legii i Agrycoli. Do dalszych gier ćwierćfinałowych awansowały dziewczynki U-12 reprezentowane w większości przez zawodniczki UKS Stalowa Wola. Trener Michał Czubat i Karol Wołoszyn Wyniki:Podkarpackie -... Zobacz więcej

Komunikat Komisji ds. licencji klubowych Podkarpackiego ZPN

27-04-2015

Komisja ds. licencji klubowych rozpoczyna proces licencyjny na nowy sezon rozgrywkowy 2015/2016.

Na podstawie uchwały PZPN nr 1/14 z dnia 22.01.2015 r. komisja ds. licencji klubowych załącza komplet dokumentów, które należy szczegółowo wypełnić i odesłać do komisji Podkarpackiego ZPN wraz z opłatą licencyjną w terminie do 31.05.2015 r.

Opłaty:

III liga - 500 zł

Zobacz więcej

KOMUNIKAT

24-04-2015

     Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 30 kwietnia odbędzie się szkolenie dla spikerów klubów II ligi, III podkarpacko-lubelskiej i YesSport IV ligi podkarpackiej. Szkolenie będzie miało charakter warsztatów i jest skierowane do osób posiadających ważną licencję. Podczas niego, uczestnicy zostaną zaznajomieni z wszelkimi nowościami i nowinkami, jakie dotyczą funkcji, które wykonują w trakcie spotkań ligowych i pucharowych.     Szkolenie odbędzie... Zobacz więcej

Ścigany

23-04-2015

Ścigany

 

Kazimierz Greń jest niewinny. Nie mam problemu z takim stwierdzeniem. Zasada domniemania niewinności obowiązuje w całym cywilizowanym świecie. Może nie w Mińsku i Moskwie, ale mam nadzieję, że w Warszawie i chociażby Rzymie. Nie słyszałem, by gdziekolwiek należało udowadniać swoją niewinność. Kazimierz Greń nagonką medialną został do tego zmuszony. Nie wiem, co się działo w Dublinie, ale wiem, że nie... Zobacz więcej

Wyniki finałów turnieju "Z Podwórka na Stadion" dzień drugi

18-04-2015

Wyniki finałów turnieju "Z Podwórka na Stadion" dzień drugi

Zwycięzcy wezmą udział w finałach ogólnopolskich, podobnie jak ich młodsi koledzy i koleżanki z kategorii wiekowej U-10. 

U-12 Dziewczęta1.UKS STALOWA WOLA2.SP Nr 9 Dębica3.UKS ORLIK Przemyśl4.ZS Łowisko

Chłopcy1.NSP Mielec2.SP Nr 9 Dębica3. SP Nr 3 Stalowa Wola4.SP Nr 2 Leżajsk

Zobacz więcej

Spór dziennikarzy piłkarskich z Bońkiem i bukmacherką w tle. Pol i Stanowski kontra Kołodziejczyk i Stec

17-04-2015

Spór dziennikarzy piłkarskich z Bońkiem i bukmacherką w tle. Pol i Stanowski kontra Kołodziejczyk i Stec

Prezesura Zbigniewa Bońka w PZPN i reklamowanie przez niego firmy bukmacherskiej mocno podzieliły dziennikarzy piłkarskich. Z jednej strony są przychylne mu m.in. „Przegląd Sportowy” z Michałem Polem i Przemysławem Rudzkim oraz Krzysztof Stanowski z Weszło.com, a z drugiej krytyczni Michał Kołodziejczyk z Grupy WP, Rafał Stec z „Gazety Wyborczej” i Marcin Grzywacz ze Sportklubu.

CAŁOŚĆ ARTYKUŁU DOSTĘPNA POD LINKIEM:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/spor-dziennikarzy-pilkarskich-z-bonkiem-i-bukmacherka-w-tle-pol-i-stanowski-kontra-kolodziejczyk-i-stec/page:2

Zobacz więcej

SKOK Warszawa i jego miliony

16-04-2015

SKOK Warszawa i jego miliony

Sprawa Kazka Grenia i jego 12 biletów, sztucznie wykreowana „Greń gate”, została w minionych dniach i tygodniach rozdęta przez media do granic absurdu. Nie dajmy się jednak zwariować; zajmijmy się tym, co dla naszej piłki naprawdę istotne.

Półfinał Pucharu Polski unaocznił wyraźnie dziwne i asportowe działania, kreujące te rozgrywki. Rozstawianie drużyn, tworzenie drabinek - co... Zobacz więcej

Archiwum

Sponsorzy