Podkarpacki ZPN
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


 walne zebranie

 

komunikat-rejestracja

Podkarpacki ZPN

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w trakcie jest organizacja kursu

Trenera UEFA -C, specjalność piłka nożna.

Przewidywane rozpoczęcie kursu listopad 2014 r. w Rzeszowie.

Kurs odbędzie się w 5 sesjach weekendowych.

Całkowity koszt kursu 1000 zł., (w tym materiały szkoleniowe i sprzęt sportowy)  płatne w 2 ratach.

Licencja Trenera  UEFA C upoważnia do prowadzenia drużyn seniorskich w rozgrywkach prowadzonych przez Podkarpacki ZPN do A klasy włącznie.

W razie pytań tel. 505272704 po godz. 15.00 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wniosek do pobrania: KLIKNIJ TUTAJ


 

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w trakcie jest organizacja kursu wyrównawczego

Trenera UEFA -B, specjalność piłka nożna. (dla kursantów posiadających legitymację instruktora sportu, specjalność piłka nożna)

Przewidywane rozpoczęcie kursu listopad 2014 r. w Rzeszowie.

Kurs odbędzie się w 5 sesjach weekendowych.

Całkowity koszt kursu 1000 zł., (w tym materiały szkoleniowe i sprzęt sportowy) płatne w 2 ratach.

Licencja Trenera  UEFA B upoważnia do prowadzenia drużyn seniorskich w rozgrywkach prowadzonych przez Podkarpacki ZPN do  klasy okręgowej włącznie, oraz dzieci i młodzieży oprócz I ligi podkarpackiej.

W razie pytań tel. 505272704 po godz. 15.00 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wniosek do pobrania: KLIKNIJ TUTAJ


 

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w trakcie jest organizacja kursu

Trenera UEFA -A, specjalność piłka nożna (dla kursantów posiadających dyplom trenera UEFA B).

Przewidywane rozpoczęcie kursu listopad 2014 r., zakończenie czerwiec 2015 r., (sesje weekendowe) w Rzeszowie.

Całkowity koszt kursu 3300 zł., (w tym materiały szkoleniowe i sprzęt sportowy) płatne w 3 ratach.

Licencja Trenera  UEFA A upoważnia do prowadzenia drużyn seniorskich w rozgrywkach prowadzonych przez Polski ZPN do II ligi włącznie, oraz we wszystkich rozgrywkach dzieci i młodzieży.

W razie pytań tel. 505272704 po godz. 15.00 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wniosek do pobrania: KLIKNIJ TUTAJ

Komunikat Komisji Licencyjnej

W dniu 11-07-2013 r. Komisja Licencyjna Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej nadała klubowi Stal Sanok licencję na grę w III lidze w sezonie 2013/2014 pod nadzorem finansowym.

Przewodniczący
Komisji licencyjnej Podkarpackiego ZPN
Adam Sadecki

 X lat LKS Strażaka Sośnica


Klubem, który zaczyna zapisywać swoją sportową historię jest LKS Strażak Sośnica. Właśnie w Sośnicy odbyła się uroczystość jubileuszowa, powstania LKS-u oraz nierozerwalnie związanej z klubem Orkiestry Dętej. Pierwszym prezesem Klubu Sportowego był Bogdan Świder, jednocześnie Prezes OSP Sośnica. Warto zaznaczyć, że obecny prezes klubu, Andrzej Gerczak też jest strażakiem. Na zaproszenie zarządu w oficjalnej części uroczystości 10-lecia wziął udział prezes Podkarpackiego ZPN-u Kazimierz Greń oraz  wielu innych znakomitych gości. Odznaczenie dla zasłużonych działaczy, wręczenie pamiątkowej patery oraz życzenia kolejnych sukcesów to stały element tego typu świąta. Najwyższe odznaczenie Złotą Odznakę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej otrzymał Władysław Duda. Przyłączamy się wszystkich złożonych życzeń.

strazaks


strazaks2

(Fotoreportaż z uroczystości w galerii)

Trenerzy i instruktorzy piłki nożnej
Kluby Podkarpackiego ZPN


   W nawiązaniu do Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej  oraz § 12 Regulaminu Rozgrywek Podkarpackiego ZPN przypomina  się o obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. Prosimy trenerów, którzy:

•    prowadzą zespoły, a nie posiadających licencji trenerskiej
•    zamierzają podjąć pracę na stanowisku trenera
•    posiadają licencje trenerską, której ważność się skończyła

o złożenie wniosku o jej przyznanie lub przedłużenie wraz z wymaganymi dokumentami w biurze Podkarpackiego ZPN w siedzibie Związku ul. Ks. Jałowego 6A 35-010 Rzeszów.

 Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN trenerzy wnoszą opłatę w kwocie:
•    Licencja „PZPN A” – 100 zł. za rok, możliwość uzyskania do 3 lat. 
Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu trenera klasy: UEFA PRO, UEFA A, Mistrzowskiej, I - szej, II - giej.
•     Licencja „PZPN B” – 50 zł. za rok, możliwość uzyskania do 3 lat.
Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej instruktor sportu-specjalnośc piłka nożna lub trenera UEFA B.
•    Licencja „PZPN C” – 50 zł. za rok, możliwość uzyskania do 3 lat. 
Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej trenera PZPN C lub animatora sportu - specjalność piłka nożna
Trenerzy starający się o przyznanie licencji po raz pierwszy winni złożyć: wniosek o przyznanie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopię dyplomu/legitymacji  trenera/instruktora, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN – y, 2 zdjęcia (35/45 mm), opinię klubu zatrudniającego lub poprzedniego klubu trenera/instruktora.
Trenerzy starający się o przedłużenie licencji winni złożyć: wniosek o przedłużenie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN - y  w okresie posiadania licencji oraz posiadaną LICENCJE TRENERSKĄ.
Wnioski o licencje złożone po 31 sierpnia 2013r będą potraktowane jako złożone w terminie nadzwyczajnym, co wiąże się z opłatami wynikającymi z § 13 pkt Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Prowadzenie zespołu przez trenera nie posiadającego odpowiedniej licencji będzie karane zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Podkarpackiego ZPN.
Na stronie internetowej Podkarpackiego ZPN www.podkarpackizpn.pl znajduje się „do pobrania” –

Wniosek o przyznanie lub przedłużenie licencji.


SEKRETARZ                                                                           V-ce PREZES
Komisji Licencji Trenerskich                                                      Podkarpackiego ZPN
                                                                                               PRZEWODNICZĄCY
Henryk Rożek                                                                           Komisji Licencji Trenerskich
                                                                                               Marek Hławko

XX lat LKS Team Przecław

Kolejny klub z Podkarpacia obchodzi swój okrągły jubileusz.  


Prezes Grzegorz Jaje wraz z członkami zarządu zaprosił liczne grono znakomitych gości. Imienne zaproszenia wpłynęły także do Pod. ZPN. Nasz związek reprezentował prezes Kazimierz Greń, wiceprezes Wiesław Lada  oraz wiceprezes Podokręgu Rzeszów Józef Wrona. Do gratulacji i serdecznych życzeń piłkarska delegacja dołączyła okolicznościowa paterę oraz odznaczenia dla zasłużonych działaczy klubowych.

przeclaw


przeclaw1

(Fotoreportaż z uroczystości w galerii)

Strona 79 z 146

Copyright (c) 2011 podkarpackizpn.pl.
kamlegIT.pl