Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, tel: 17 853 43 25, fax: 17 853 43 30, e-mail: podkarpacki@zpn.pl
KONTO: Podkarpacki Bank Spółdzielczy 35 8642 1126 2012 1134 8953 0001
 1   2   kurs spikerów mini 

   trenerzy    

 

KOMUNIKATY DLA TRENERÓW

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że procedurę wydawania licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach PZPN i ZPN regulują nowe uchwały Zarządu PZPN, które weszły w życie 24 czerwca 2014, tj:  

•           nr VI/115 z dnia 24.06.2014 roku w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłki nożnej Ekstraklasy, I, II, III ligi, Centralnej Ligi Juniorów, Ekstraklasy Futsalu mężczyzn i Ekstraligi kobiet, oraz                                                                                                                                  

•           nr VI/116 z dnia 24.06.2014 roku w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów IV ligi mężczyzn, I ligi kobiet, I ligi Futsalu mężczyzn i kobiet oraz niższych lig i klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, seniorek, młodzieżowych i dziecięcych.

Treści tych uchwał są dostępne na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej wyraźnie podkreśla, że zgodnie z treścią tych uchwał a także w związku z obecną sytuacją prawną powstałą po wejściu w życie ustawy z dnia 13.06.2013 deregulującą zawód trenera piłki nożnej, Polski Związek Piłki Nożnej nie honoruje żadnych dyplomów (instruktora czy trenera piłki nożnej), wydawanych absolwentom kursów rozpoczętych po 23 sierpnia 2013 roku, organizowanych przez jakiekolwiek instytucje spoza struktur PZPN, na podstawie których uczestnicy tych kursów chcieliby ubiegać się o licencję trenerską PZPN uprawniającą do prowadzenia drużyn piłkarskich występujących w rozgrywkach organizowanych przez wojewódzkie Związki Piłki Nożnej i PZPN.

***

TRENERZY I INSTRUKTORZY PIŁKI NOŻNEJ
Kluby Podkarpackiego ZPN
Wnioski o licencje trenerskie, (pierwszy termin) należy składać do dnia 15 lipca 2014 r. (posiedzenie Komisji Licencji Trenerskich) oraz do dnia 6 sierpnia 2014 r. (drugi termin). Wnioski złożone w w/w terminach będą rozpatrywane w trybie zwyczajnym.
Wnioski o licencje złożone po 6 sierpnia 2014 r. będą potraktowane jako złożone w terminie nadzwyczajnym, co wiąże się z opłatami wynikającymi z § 15 Uchwały nr VI/116 z dnia 24 czerwca 2014r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

plakat orliki rzeszow 426x60001-00   ulotka orliki rzeszow 210x14801-00   ulotka orliki rzeszow 210x14802-00

Lista osób zakwalifikowanych do Akademii Młodych Orłów:

Relacja Wideo z Otwarcia Akademii młodych Orłów - Rzeszów 29.09.2014 

Akademia Młode Orły to najlepsze źródło pozyskiwania adeptów piłki nożnej w Polsce, gdzie wiedza i doświadczenie idzie w parze z szacunkiem dla młodego człowieka i jego talentu.Funkcjonowanie Akademii w Rzeszowie finansowane jest przez Polski Związek Piłki Nożnej, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej oraz Miasto Rzeszów. Udział dzieci w Akademii jest całkowicie bezpłatny. W Akademii mogą uczestniczyć zarówno dzieci zrzeszone w Klubach Sportowych, jak i dzieci przynależności klubowej nie posiadające.  Akademia Młode Orły nie ma na celu konkurowania z lokalnymi klubami,szkółkami bądź akademiami a jedynie poprawę ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, popularyzacje wśród nich piłki nożnej a w konsekwencji podniesienie poziomu polskiej piłki(dlatego dzieci mogą brać udział w zajęciach zarówno tych w klubie jak i w Akademii Młodych Orłów)

Czytaj wiecej

plakatmini

 

Transmisja2

Komunikat biura

2

 

3

 

1

 

Wszystkie Ligi Podkarpackie

Untitled-2

Terminarz Gier - plakat mini

Ostatnio w biuletynie

filler image

 Zapraszamy do pobrania aktualnego wydania biuletynu.

kurs trenerów uefa futsal B

Terminy poszczególnych sesji:
3-7.11.2014 r.
15-18.12.2014 r.
19-22.01.2015 r.
16-19.02.2015 r.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Poprzedni Następny

Polska zagra w Krośnie

23-10-2014

Polska zagra w Krośnie

Futsal, patronat Nowin

Kibice w Krośnie mogą zacierać rece. W marcu w tym mieście odbędzie się turniej eliminacji futsalowych ME z udziałem reprezentacji Polski.

- Ogromnie się cieszę, że to nasza aplikacja została wybrana i będziemy mogli zorganizować ten turniej – raduje się Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej przy Polskim Związku Piłki Nożnej. – Przyznam szczerze, że na początku nie mogłem uwierzyć, że to nam przyznano organizacje tego turnieju. Chwile zajęło zanim to do mnie dotarło. Teraz przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy. Wierzę jednak...

Zobacz więcej

Kadry bez porażki po rundzie jesiennej

23-10-2014

Kadry bez porażki po rundzie jesiennej

Zwycięstwem i remisem w wyjazdowych meczach z Lubelskim ZPN w Lublinie młodzi reprezentanci Podkarpacia zakończyli zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015. Kadra Marcina Wołowca rocznik 1999 wygrała kolejny mecz tej jesieni, tym razem z rówieśnikami z Lublina 1:0 i z kompletem punktów zajmuje I miejsce. Również kadra Grzegorza Sitka po remisie 0:0 zajmuje I miejsce wygrywając w rundzie jesiennej 1 mecz i dwukrotnie remisując. Życzymy obu ekipom takiej samej formy i wyników w rundzie wiosennej.

 

 

 

Zobacz więcej

Futsal - wyjść z cienia wielkiego brata

21-10-2014

Futsal - wyjść z cienia wielkiego brata

Bramkarz Rekordu Bielsko-Biała Bartłomiej Nawrat i kapitan Piotr Szymura podczas meczu z FK Nikars na turnieju UEFA Futsal Cup w Rydze + Zobacz więcej zdjęć

Udział polskiej drużyny w drugiej rundzie UEFA Futsal Cup pokazuje, że piłka nożna halowa w Polsce ma się nieźle na tle Europy. Mimo to polski futsal po dwudziestu latach istnienia wciąż jest w trakcie budowania własnej sportowej marki.

Drużyna z polskiej ekstraklasy futsalu Rekord Bielsko-Biała ma za sobą występ w UEFA Futsal Cup, czyli futsalowej Lidze Mistrzów, do której zespół zakwalifikował się po zdobyciu tytułu mistrza Polski w sezonie 2013/2014...

Zobacz więcej

Grała cała Polska 17-19 X 2014 r.

21-10-2014

Grała cała Polska 17-19 X 2014 r.

Zobaczcie, jak w miniony weekend grała cała Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywać podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka" do ekstraklasy! Poniżej znajdziecie mapę Polski, na której umieszczono całkowitą liczbę meczów oraz procent uzupełnionych wyników w poszczególnych województwach. Wszystkie dane są na bieżąco zliczane przez system EXTRANET.

 

Zobacz więcej

FUTSAL: Kapitalny mecz Heiro i kolejny remis

20-10-2014

FUTSAL: Kapitalny mecz Heiro i kolejny remis

Heiro po znakomitym meczu zremisowało z wiceliderem tabeli BSF Bochnia 1-1 w meczu 5 kolejki 1 ligi futsalu. rzeszowianie objęli prowadzenie po bramce Pawła Hadego. Wyrównanie przyjezdnym dał Sebastian Leszczak niegdyś nadzieja piłkarskiej Wisły Kraków. Spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich sekund, a oba zespoły stworzyły wiele sytuacji bramkowych. Znakomite zawody rozegrali jednak bramkarze Rafał Piszczek (Heiro) i Jan Zachariasz (BSF), stąd kibice zobaczyli tylko dwie bramki. Niestety przed spotkaniem urazu nabawił się Marek Mróź.

Heiro Rzeszów - BSF Bochnia 1-1 (0-0)

1-0 Hady (asysta P.Krawczyk) 22:19

1-1 Leszczak 27:39

Heiro: Piszczek, (Latusek) -...

Zobacz więcej

Grała cała Polska!

17-10-2014

Grała cała Polska!

Zobaczcie, jak w ubiegły weekend grała cała Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywać podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka" do ekstraklasy! 

Poniżej znajdziecie mapę Polski, na której umieściliśmy całkowitą liczbę meczów oraz procent uzupełnionych wyników w poszczególnych województwach. Wszystkie dane są na bieżąco zliczane przez system EXTRANET i importowane na stronę www.laczynaspilka.pl. Dane dotyczące naszego województwa będą dostępne na naszej stronie www.podkarpackizpn.pl. Zapraszamy do śledzenia WYNIKÓW MECZÓW NA ŻYWO wraz z aktualnymi TABELAMI /zakładka WYNIKI na ŻYWO po prawej stronie.

 

Zobacz więcej

Narada delegatów III i IV ligi

17-10-2014

Narada delegatów III i IV ligi

W siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie delegatów meczowych ds. bezpieczeństwa obsługujących mecze III i IV ligi. Spotkanie poprowadził Wiceprezes Podkarpackiego ZPN Marek Hławko. Podczas narady omawiano sprawy bieżące dotyczące bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich, przygotowanie odprawy przedmeczowej oraz wypełnianie dokumentacji pomeczowej.

 

 

 

 

Zobacz więcej

Czterdzieści lat minęło

17-10-2014

Czterdzieści lat minęło

W tym roku jubileusz 40-lecie założenia obchodzi Ludowy Klub Sportowy Sparta Draganowa. Z tej okazji zorganizowano skromną uroczystość. W spotkaniu uczestniczyli lokalni działacze sportowi, władze gminy oraz zaproszeni goście. Podkarpacki ZPN reprezentował wiceprezes Tadeusz Kulik, który w imieniu prezesa Kazimierze Grenia złożył życzenia i wręczył okolicznościowa paterę. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w sobotę 11 października w Domu Ludowym w Draganowej.Ludowy Zespół Sportowy w Draganowej powstał 31 października 1974 roku. Założycielami klubu byli Stanisław Węgrzyn, Stanisław Frej i Edward Chomentowski. Pierwszym prezesem LZS Draganowa został Stanisław Frej. Funkcję skarbnika pełnił Stanisław Węgrzyn, kierownikiem drużyny był Edward Chomentowski. Piłkarzy trenował...

Zobacz więcej

Archiwum

Linki

Sponsorzy