• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


 

walne zebranie


 

wspomnienie

Podkarpacki ZPN


KOMUNIKAT

Kolejna kłamliwa informacja w GC Nowiny

            Nie oszczędza czytelników Nowin redaktor podpisujący się skrótem „tor”. W artykule „Sędziowie oblewali w Nowym Dworze” podał nieprawdziwe, niezgodne ze stanem faktycznym informacje.

Sprawa dotyczy egzaminów sędziowskich organizowanych przez Centralną Komisje Szkoleniową Polskiego Związku Piłki Nożnej na terenie całego kraju, które odbywały się w czterech ośrodkach.

Arbitrzy z  Małopolski, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Podkarpacia zdawali w Rzeszowie.  

Sugerowanie opinii publicznej, że sześciu arbitrów z Podkarpacia czekają egzaminy poprawkowe jest kłamstwem, które w jakimś stopniu uderza w dobre imię podkarpackich arbitrów.

Procedury egzaminacyjne przewidywały bowiem, że testy teoretyczne pisane w dniu 9 kwietnia będą sprawdzane w dniu 12 kwietnia na posiedzeniu Centralnej Komisji Szkoleniowej z udziałem kol.  przewodniczącego KS PZPN.

Bezczelnością i nadużyciem jest  informowanie o egzaminach poprawkowych przed ogłoszeniem oficjalnych wyników egzaminu.

Podkarpacki ZPN wraz z Podkarpackim Kolegium Sędziów będzie wnosił o zamieszczenie sprostowania i przeprosin na łamach GC Nowiny, bądź podejmie w tej sprawie  inne kroki natury prawnej.  

Biuro Informacji i Promocji 

 

Szkolimy kolejne kadry trenerskie

W sobotę, egzaminami, zakończył się w Rzeszowie zintegrowany kurs trenerów PZPB C i UEFA B. Z trzymiesięcznych zajęć koordynowanych przez prezesa Pod. ZPN Kazimierza Grenia i trenera koordynatora Henryka Rożka skorzystało 28 słuchaczy. Do egzaminów prowadzonych przez przedstawiciela UEFA i PZPN Piotra Marandę, prof. Henryka Dudę i trenera Roberta Solnicę przystąpiło 26 kursantów, którzy przez egzaminy przebrnęli z niespotykanie wysoką średnią. Organizatorów niezmiernie cieszył poziom kursu i zaangażowanie jego uczestników.

web DSC3940

 

Kolejna edycja z „Podwórka na Stadion”

Rozpoczęły się dwudniowe zmagania dziesięcio i dwunastolatków w finale wojewódzkim turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku.
Do Stalowej Woli przybyło 24 drużyny chłopców i 15 dziewcząt wyłonionych w eliminacjach środowiskowych i powiatowych.
Uroczystego otwarcia dokonał prezes Podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń, prezes Podokręgu Stalowa Wola Zenon Krówka i Koordynator Turnieju Edward Chmura.
Kazimierz Greń życząc wszystkim zwycięstw w sportowej rywalizacji przekazał pozdrowienia od prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.
Zwycięzcy finału wojewódzkiego pojadą na finały ogólnopolskie, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
(więcej zdjęć w galerii)

 DSC3901

 DSC3916

 DSC3926

 

Futsal: Kadra na Rumunię

Z Rumunami grała już nasza młodzieżówka, tuż po świętach dojdzie do pojedynku pierwszych reprezentacji.

Kadra Andrei Bucciola na zgrupowaniu zbierze się tuż po świętach wielkanocnych. W składzie znaleźli się zawodnicy z czołowych drużyn ekstraklasy, m.in. z Pogoni 04 Szczecin i Gatty Active Zduńska Wola, które kilka dni po sparingach reprezentacji zmierzą się w meczu prawdopodobnie decydującym o medalach.

Pierwszy mecz z Rumunią rozegrany zostanie w Lublinie, w środę 23 kwietnia o godz. 18:00 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 (tej samej, w której na ogół występują pierwszoligowi zawodnicy AZS UMCS). Rewanż dzień później zaplanowano w Chełmie, w ośrodku MOSiR przy ul. Granicznej 2a o godz. 17:00. Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny, a bilety będą do odebrania w kasach hal.

Powołania na towarzyski dwumecz z Rumunią (23-24.04.2014)
bramkarze: Kamil Dworzecki (Wisła Krakbet Kraków), Rafał Krzyśka (GKS Futsal Tychy).
rozgrywający: Paweł Budniak (Wisła Krakbet Kraków), Tomasz Dura, Michał Marek, Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała), Artur Jurczak, Michał Kubik, Marcin Mikołajewicz (wszyscy Pogoń 04 Szczecin), Marcin Kiełpiński, Dominik Śmiałkowski (obaj GAF Jasna Gliwice), Mariusz Milewski, Igor Sobalczyk (obaj Gatta Active Zduńska Wola), Michał Wojciechowski (Red Devils Chojnice).


 

Prezesowi Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie
JANOWI CIUPCE 
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci

BRATA

składa Prezes Podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń, Zarząd i Pracownicy

Strona 2 z 123

Copyright (c) 2011 podkarpackizpn.pl.
kamlegIT.pl