Podkarpackie Nike rozdane
Damian Łanucha(Stal Stalowa Wola) – Piłkarzem Roku, a Janusz Białek (Stal Mielec) - Trenerem Roku – to najważniejsze rozstrzygnięcia Plebiscytu Podkarpacka Nike 2015 organizowanego przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. XIVGala Piłkarska odbyła się w piątek 5 lutego w Hotelu Rzeszów. Tym samym sztandarowa impreza naszego stowarzyszenia po kilku latach przerwy wróciła w podwoje jednej z wizytówek stolicy Podkarpacia.
Bilety na mecz
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że istnieje możliwość zakupu biletów na najbliższe towarzyskie mecze Reprezentacji Polski z Serbią w dniu 23 marca 2016 roku o godzinie 20:45 w Poznaniu (ul. Bułgarska 17) i z Finlandią 26 marca 2016 roku o godzinie 17:30 we Wrocławiu (al. Śląska 1). Bilety są w następujących cenach: kat. I-90 zł, kat. II – 70 zł, kat. III – 50 zł.
OTWART HALOWE MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT U-13
Komisja ds. piłki kobiecej Podkarpackiego ZPN informuje, że w dniu 22.02.2016r. w Grodzisku Dolnym organizuje Otwarte Halowe Mistrzostwa Dziewcząt U-13 (rocznik 2003 i młodsze).
Noworocznie w Dębicy
W miniony piątek (23 stycznia) odbyło się spotkanie noworoczne dla przedstawicieli klubów i działaczy Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Nie zabrakło na nim także przedstawicieli Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i reprezentantów innych związków wchodzących w skład naszego stowarzyszenia.
Podkarpacka Nike czeka na zwycięzców
Znamy już nominowanych do Podkarpackiej Nike – nagrody przyznawanej przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej dla najlepszych zawodników, trenerów i drużyn. Uroczysta gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, odbędzie się 5 lutego w Hotelu Rzeszów.

Eliminacje ME w futsalu

zdj glowne

Krosno- 17-21 Marzec 2015

Z podwórka na stadion

zdj glowne2

brązowe medaliski

UEFA Regions Cup 2015

wicemistrz polski

Turniej im. L.Jezierskiego

zdjecie glowne2

wicemistrz polski

JUBILEUSZ 70-lecia

70 lecie

LISTOPAD 2015

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie

Partner Techniczny