Harmonogram rejestracji i uprawniania zawodników w Podkarpackim ZPN
W związku z zbliżającym się startem rozgrywek w poszczególnych ligach, zostały ustalone terminy rejestracji i uprawniania zawodników na sezon 2016/17
Zarząd Podkarpackiego ZPN obradował w Krośnie
Sprawozdania z działalności poszczególnych Wydziałów i Komisji, korekta preliminarza budżetowego oraz powołanie sędziów, obserwatorów oraz delegatów bezpieczeństwa – te tematy zdominowały kolejne posiedzenie Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Golba podziękował trenerowi Zającowi za Euro
W poniedziałek (11 lipca) w Hotelu Rzeszów odbyło się spotkanie Mieczysława Golby prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Bogdana Zająca II trenera reprezentacji Polski z przedstawicielami mediów. Głównym tematem był występ naszej reprezentacji podczas mistrzostw Europy.
Uczestnicy kursu UEFA A odebrali dyplomy od prezesa Podkarpackiego ZPN
Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes Wojciech Zając byli obecni na zakończeniu kursu UEFA A, które miało miejsce w sobotę 9 lipca. Podczas niego odbył się egzamin testowy oraz obrona prac dyplomowych.
Kadra Podkarpackiego ZPN z medalem mistrzostw Polski
Kadra Podkarpackiego ZPN rocznik 2002 zdobyła w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka brązowy medal. Turniej odbył się w Łodzi.
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że wystartowały zapisy do nowej XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2016/2017. Termin zapisów upływa 30 września. Od nadchodzącej edycji w zawodach będą mogły wziąć udział także zespołu do lat 8.

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie

Partner Techniczny