Finał Pucharu Polski 8 czerwca w Jarosławiu
8 czerwca na stadionie w Jarosławiu zostanie rozegrany mecz finału Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. O trofeum i atrakcyjne nagrody walczyć będą piłkarze JKS 1909 Jarosław i Stali Rzeszów.
Prezes Golba i Marszałek Ortyl nagrodzili medalistów Pucharu Tymbarka
Piłki, okolicznościowe koszulki, pamiątkowe puchary, zaproszenia na trening reprezentacji Polski w Arłamowie to tylko niektóre z nagród jakimi zostali obdarowani nasi medaliści turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Wraz z gratulacjami, otrzymali je z rąk Mieczysława Golby prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Władysława Ortyla marszałka naszego województwa.
Kolejna kadra Podkarpackiego ZPN wywalczyła awans
Kolejna nasza kadra zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W czwartek udział w tej imprezie zapewnili sobie chłopcy z rocznika 2000.
Zapisz się na kurs i jedź na staż do Benfiki Lizbona
Młodzi trenerzy mają kolejną okazje by podnieść swoje kwalifikacje. Centrum Odkrywania Młodych Talentów przygotowało projekt "Portugalski wzorzec piłkarski". Jego uczestnicy odbędą 60-dniowy staż pod okiem szkoleniowców Benfiki Lizbona.
KOMUNIKAT WS. ZGŁOSZENIA ZESPOŁU DO ROZGRYWEK NA SEZON 2016/17
Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, że do 30 czerwca 2016 r. należy zgłosić drużyny do rozgrywek na sezon 2016/2017.
Rzeczowa dyskusja o nowej III lidze
W poniedziałek 16 maja w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach odbyło się spotkanie dotyczące rozgrywek III ligi grupy 4 w sezonie 2016/17. W briefingu uczestniczyli przedstawiciele Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie

Partner Techniczny