Podsumowanie dwumeczu U-16 Polska - Irlandia Północna - video
Polska - Irlandia Północna skrót meczu
W pierwszym meczu reprezentacji do lat 16 Polski i Irlandii Pólnocnej rozegranym w poniedziałek (21.11) w Przemyślu, górą byli biało-czerwoni, wygrywając 4-1. Dwa gole dla nszej drużyny zdobył wychowanek Stali Rzeszów Bartłomiej Bida. Zobacz skrót meczu.
Prezes Golba i Prezes Boniek pomagają spełnić marzenia…
Fundacja „Mam Marzenie” ucieszyła właśnie kolejnego swojego podopiecznego. 14-letni Dawid Jajko z Jasła otrzymał konsolę X-BOX One, ale większe wrażenie zrobiły na nim okoliczności w jakich prezent otrzymał. Za pośrednictwem telebimu życzenia i zaproszenie na mecz reprezentacji do Warszawy skierował Prezes PZPN Zbigniew Boniek, a do pozdrowień dołączył się Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba.
Komunikat Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej
W związku z licznymi zapytaniami ze strony mediów Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że zakończył się audyt prawno-finansowy naszego Stowarzyszenia zlecony kancelarii adwokackiej Roczniak, Tokarczyk i Partnerzy z Rzeszowa. Audytorzy badali działalność władz Związku w latach 2012-2016.
Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej ruszy za dwa lata
W sobotę 22 października doszło do podpisania umowy na budowę Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Dokument w obecności Mieczysława Golby prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej parafowali Jarosław Stawiarski sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Lucjusz Nadbereżny prezydent hutniczego miasta.

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie