Prezes Boniek obiecał dodatkową pomoc dla Podkarpackiego ZPN
Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej miał okazję ostatnio rozmawiać z Zbigniewem Bońkiem. Ze spotkania z szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej, sternik naszego Stowarzyszenia przywiózł bardzo dobre wiadomości.
Noworoczne spotkanie Podkarpackiego ZPN i Podokręgu Rzeszów
Blisko dwieście osób wzięło udział w noworocznym spotkaniu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Podokręgu Rzeszów. Podczas niego podsumowanie rocznej działalności przedstawili prezesi obu Związków. Mieczysław Golba i Tadeusz Kulik wręczyli też odznaki dla zasłużonych działaczy.
Puchar Polski rozlosowany
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W pierwszej los skojarzył zwycięzcę rozgrywek na szczeblu Podokręgów Rzeszów/Dębica z drużyną, która wygra zmagania w OZPN Krosno. Z kolei najlepsza drużyna z OZPN Jarosław zagra z reprezentantem Podokręgu Stalowa Wola.
Coraz więcej kadrowiczów z Podkarpacia
Kolejni młodzi piłkarze z naszego regionu znajdują uznanie w oczach trenerów reprezentacji młodzieżowych naszego krajów. W ciągu ostatnich tygodni w zgrupowaniach lub meczach biało-czerwonych, wzięła udział kolejna grupa zawodników wyszkolonych na Podkarpaciu.
Doroczna kursokonferencja trenerska już za nami
Kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej zorganizowana przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w niedzielę 18 grudnia w Rzeszowie, cieszyła się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem. W sumie mimo bardzo trudnych warunków drogowych jakie panowały w tym dniu, wzięło w niej udział ponad 600 trenerów.

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica