Prezes Golba przekazał piłki klubom IV ligi i Podokręgu Rzeszów
Blisko osiemset piłek otrzymały w piątek (26 sierpnia) kluby IV ligi i Podokręgu Rzeszów. Sprzęt zakupiony z puli przyznanej przez Polski Związek Piłki Nożnej przekazał przedstawicielom poszczególnych zespołów Mieczysław Golba Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Rada Trenerów zaprezentowana
W poniedziałek na konferencji prasowej w Hotelu Rzeszów Mieczysław Golba zaprezentował członków niedawno powołanej Rady Trenerów. – W jej gronie znaleźli się wybitni reprezentanci kraju i uznani szkoleniowcy, którzy obecnie z powodzeniem pracują w zawodzie. Nasi młodzi trenerzy będą mieli się od kogo uczyć - argumentował prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Golba spotkał się z środowiskiem piłki kobiecej
W czwartek 19 sierpnia, w Kolbuszowej odbyło się spotkanie dotyczące piłki kobiecej w naszym regionie. Wziął w nim udział Mieczysław Golba. Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej miał okazję porozmawiać z przedstawicielami tego środowiska o jego sukcesach, codziennych problemach i nadziejach na przyszłość.
Boisko w Stalowej Woli otwarte w wielką pompą
Mieczysław Golba był jedną z osób, który w miniony piątek (5 sierpnia) dokonały otwarcia sztucznego boiska w Stalowej Woli. W tej miłej uroczystości prezesowi Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej towarzyszyli m.in.: prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, senator Janina Sagatowska, poseł Rafał Weber, marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski.
Delegaci na zjazd PZPN wybrani
Mieczysław Golba, Wiesław Lada, Edward Chmura, Tadeusz Kulik oraz Wojciech Sokołowski będą delegatami Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na jesienny Zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że wystartowały zapisy do nowej XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2016/2017. Termin zapisów upływa 30 września. Od nadchodzącej edycji w zawodach będą mogły wziąć udział także zespołu do lat 8.

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie

Partner Techniczny