Podkarpackie Nike rozdane
Damian Łanucha(Stal Stalowa Wola) – Piłkarzem Roku, a Janusz Białek (Stal Mielec) - Trenerem Roku – to najważniejsze rozstrzygnięcia Plebiscytu Podkarpacka Nike 2015 organizowanego przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. XIVGala Piłkarska odbyła się w piątek 5 lutego w Hotelu Rzeszów. Tym samym sztandarowa impreza naszego stowarzyszenia po kilku latach przerwy wróciła w podwoje jednej z wizytówek stolicy Podkarpacia.
Bilety na mecz
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że istnieje możliwość zakupu biletów na najbliższe towarzyskie mecze Reprezentacji Polski z Serbią w dniu 23 marca 2016 roku o godzinie 20:45 w Poznaniu (ul. Bułgarska 17) i z Finlandią 26 marca 2016 roku o godzinie 17:30 we Wrocławiu (al. Śląska 1). Bilety są w następujących cenach: kat. I-90 zł, kat. II – 70 zł, kat. III – 50 zł.
OTWART HALOWE MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT U-13
Komisja ds. piłki kobiecej Podkarpackiego ZPN informuje, że w dniu 22.02.2016r. w Grodzisku Dolnym organizuje Otwarte Halowe Mistrzostwa Dziewcząt U-13 (rocznik 2003 i młodsze).
Noworocznie w Dębicy
W miniony piątek (23 stycznia) odbyło się spotkanie noworoczne dla przedstawicieli klubów i działaczy Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Nie zabrakło na nim także przedstawicieli Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i reprezentantów innych związków wchodzących w skład naszego stowarzyszenia.
Podkarpacka Nike czeka na zwycięzców
Znamy już nominowanych do Podkarpackiej Nike – nagrody przyznawanej przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej dla najlepszych zawodników, trenerów i drużyn. Uroczysta gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, odbędzie się 5 lutego w Hotelu Rzeszów.

Eliminacje ME w futsalu

zdj glowne

Krosno- 17-21 Marzec 2015

Z podwórka na stadion

zdj glowne2

brązowe medaliski

UEFA Regions Cup 2015

wicemistrz polski

Turniej im. L.Jezierskiego

zdjecie glowne2

wicemistrz polski

JUBILEUSZ 70-lecia

70 lecie

LISTOPAD 2015

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

Kursy

tybark blink

UEFA A

UEFA B

UEFA C

pomoc przedmedczna

spikerow

bezpieczenstwa

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

dok do pobrania

 

Ostatnio w biuletynie

biuletyn2

Ligi Podkarpackie

wyniki

Komunikaty

gier

klubowych

trenerskich

sedziowskich

informacji

Kadry

gier

gier

gier

gier

gier

2003

 

Iwona Gumulak
26-505 Orońsko 

 

PROŚBA O POMOC                           

     Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojego męża - Krzysztofa. 

     Mój mąż ma 32 lata, bardzo lubił sport i w wolnych chwilach uprawiał amatorsko grę w piłkę nożną. W dniu 16 czerwca 2013 roku podczas gry w piłkę uległ wypadkowi - został uderzony  w głowę piłką - i doznał stłuczenia mózgu oraz stracił przytomność. Do chwili obecnej mąż jest w śpiączce i nie odzyskał przytomności, jest w stanie wegetatywnym.

     Krzysztof przebywał w Klinice Rehabilitacji w Bydgoszczy, a obecnie jest w Szpitalu w Radomiu. Szpital nalega na zabranie męża,  Jego limit pobytu się już kończy. Ja mam związane ręce. Krzysztof  wymaga stałej rehabilitacji, leków oraz środków pomocniczych  i pielęgnacyjnych, co wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Mój dochód to zasiłek macierzyński i rodzinny. Mąż przed wypadkiem  nie miał stałego dochodu, co wiąże się z tym, że nie spełnia obecnie  warunków , otrzymania renty chorobowej, dlatego też, nie możemy przenieś Go do Ośrodka Pomocy Społecznej. Na utrzymaniu mam córeczkę Dominikę w wieku czterech lat i synka, który obecnie ma dwa mięszące , urodził się jako wcześniak w 34tygodniu. Syn również potrzebuje stałej opieki medycznej. Obecnie jestem zdana wyłącznie na pomoc bliskich i znajomych, dlatego też zwracam się z gorącą prośbą do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca, do których dotrze mój apel, o pomoc dla mojego męża Krzysia, aby mógł odzyskać zdrowie i wrócić do mnie, naszej córeczki i synka - którego, tak bardzo wyczekiwał...

     Za okazane serce z góry bardzo dziękuję!

gumulak

Wpłaty proszę kierować na konto:

Fundacja AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1
04-620 Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska S.A.
nr rachunku: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Darowiznę na pomoc i ochronę zdrowia Krzysztofa można przekazać 1 % podatku. W formularzu PIT prosimy podać nazwę FUNDACJA AVALON i jej KRS 0000270809. W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy
1 % proszę wpisać Gumulak, 2460

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wideo - 70-lecie Podkarpackiego ZPN

70 lecie

Partner Techniczny